czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1758

Rotuz Bronów pokonuje Beskid Godziszka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

W momencie gdy Rotuz złapał zadyszkę, nadszedł idealny mecz na przełamanie z ostatnią w tabeli Godziszką. Mimo że gospodarze przed przystąpieniem do meczu, byli pewni degradacji, to kompletnie nie byli zainteresowani aby łatwo oddać punkty rywalowi.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Rotuz stawił się w Godziszce w mocno okrojonym składzie, bez kilku podstawowych zawodników. Mimo to Bronowianie zaczęli mecz dobrze i już w 8 minucie pięknego gola wolejem zdobył Konrad Dzida. Licząc że kolejne gole same się strzelą, Rotuz ewidentnie się rozluźnił. Przełożyło się to na proste straty piłki i w końcu stratę gola w 28 minucie. Rotuz jednak szybko się pozbierał, w efekcie pędzący na bramkę rywala Miszczak został sfaulowany przed polem karnym rywala, przez bramkarza Godziszki. Decyzją sędziego zawodnik gospodarzy musiał opuścić boisko z czerwoną kartką. Co prawda rzutu wolnego nie udało się zamienić na gola, jednak kilka minut później Miszczak dał prowadzenie swojej drużynie ogrywając wcześniej obrońcę. Po kolejnych kilku minutach efektownym lobem popisał się Feruga, dzięki czemu przed przerwą udało się ustalić komfortowy wynik.

Po zmianie stron kolejną bramkę dla Rotuza zdobył Cyroń, a Bronowianie zaczęli grać na sporym luzie. W 55 minucie na boisku pojawił się Gaszczyk. W przeciągu 10 minut Rotuz strzelił 3 gole a na listę strzelców wpisali się kolejno Miszczak, Banet oraz Dzida. Natomiast w 78 minucie świetne górne podanie od Bartłomieja Ferugi lewą nogą przyjął Gaszczyk, po czym uderzył prawą nogą pod poprzeczkę bezradnego bramkarza. W ostatniej minucie Godziszka zdobyła swoją drugą bramkę a wynik końcowy brzmiał 2-8 na korzyść Rotuza.

BESKID GODZISZKA vs ROTUZ BRONÓW 2:8

Bramki dla Rotuza:
8' Dzida
38' Miszczak
44' Feruga B.
54' Cyroń
55' Miszczak
57' Banet Jakub
65' Dzida
79' Gaszczyk

Skład Rotuza:
Filapek, Wronka, Szczelina P., Świerkot, Banet Jakub, Cyroń, Szczepanik (55' Gaszczyk), Szczelina A., Feruga B., Dzida, Miszczak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj