czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1850

Koniec roku szkolnego. Dziś rozpoczynają się wakacje!

W tym roku wyjątkowo wcześnie rozpoczynają się wakacje. Dziś uczniowie szkół po raz ostatni pojawią się w szkołach, aby odebrać świadectwa. Później już tylko ponad dwa miesiące wakacyjnej przygody!

Reklama

Potrzebujesz środków na wakacje? Sprawdź, w jaki s
Koniec roku szkolnego. Dziś rozpoczynają się wakacje!


W środę uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkają się z nauczycielami. Po wielu miesiącach nauki, kartkówek i sprawdzianów, rozpoczną upragnione wakacje. W tym roku wakacje rozpoczynają się wyjątkowo wcześnie. Przypominamy, że decyzją premiera Mateusza Morawieckiego zakończenie roku przesunięto o dwa dni, ze względu na przypadające 20 czerwca święto Bożego Ciała.

Pozostanie już tylko właściwie zaplanować wypoczynek. Nawet jeśli będzie to okres spędzony w naszym mieście i w okolicach, to atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Wszystkim uczniom życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji!

Tradycyjnie zachęcamy do robienia zdjęć! Pod koniec lata zaprosimy Was do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji!

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.