czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2676

Tylko jedna oferta w przetargu na dostawę autobusów na gaz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj

Tylko jedna firma złożyła ofertę w ogłoszonym przez PKS Bielsko-Biała postępowaniu przetargowym na zakup 26 autobusów CNG.

Reklama

solaris
Solaris dostarczy autobusy na gaz. Dostawa pojazdów w 2020 roku · fot. solarisbus.com


11 czerwca nastąpiło otwarcie ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn: Zakup taboru autobusowego w ramach projektu pn "Rozwój niskoemisyjnego transportu publicznego Powiatu Bielskiego - zakup taboru autobusowego".

Ofertę w w/w postępowaniu złożył tylko jeden wykonawca - spółka Solaris Bus & Coach z Bolechowa. Cena oferty brutto wynosi: 32 075 940,00 zł.

- A zatem teraz tylko podpisanie umowy i czekamy na pierwsze dostawy autobusów, które spodziewane są w dwóch transzach w I i II połowie 2020 roku - informuje Beskidzki Związek Powiatowo-Gminny.

Przypominamy, że przetarg dotyczył zakupu 26 szt. pojazdów: nowych, miejskich autobusów niskopodłogowych typu MAXI na potrzeby związane ze świadczeniem usług z zakresu publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu bielskiego przez Spółkę PKS w Bielsku-Białej S.A.

Pojazdy oferujące możliwość przewożenia min. 80-ciu osób, w tym min. 30-tu osób na miejscach siedzących. Pojazdy z niską podłogą, bez stopni pomiędzy drzwiami przednimi (początek drzwi),a środkowymi (koniec drzwi), wyposażone w drzwi pasażerskie w układzie 2-2-0 / 2-2-1. Silnik pojazdu zasilany CNG, umiejscowiony za tylną osią - jednostka napędowa spełniająca wymagania normy emisji spalin i hałasu EURO6.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj