czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1720

Okresowe ograniczenia oraz zakazy ruchu niektórych pojazdów

Mając na względzie przesunięcie zakończenia roku szkolnego na dzień 19 czerwca Minister Infrastruktury wydał rozporządzenie w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych rodzajów pojazdów na drogach. Zmiany obowiązują od dziś do 1 września i dotyczą pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Reklama

Mając na względzie przesunięcie zakończenia roku szkolnego na dzień 19 czerwca br., Minister Infrastruktury wydał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych rodzajów pojazdów na drogach (Dz. U. poz. 1152), które weszło w życie z dniem 19 czerwca 2019 r.

Tym samym, aby zmniejszyć ruch na drogach w okresie wakacyjnym, od dziś do 1 września br. obowiązuje zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton z wyłączeniem autobusów oraz niektórych innych pojazdów ze względu na rodzaj wykonywanego przewozu:
  • w piątek - od godziny 18:00 do godziny 22:00,
  • w sobotę - od godziny 8:00 do godziny 14:00,
  • w niedzielę - od godziny 8:00 do godziny 22:00.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.