czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2019
  • 26 czerwca 2019
  • wyświetleń: 5115

Dotacje na ograniczenie niskiej emisji w zabudowie wielorodzinnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie zadań dotyczących ograniczenia niskiej emisji w zabudowie wielorodzinnej.

Dotacja obejmuje dofinansowanie likwidacji węglowych niskosprawnych źródeł ciepła i zastąpienie ich instalacją centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej przyłączoną do sieci ciepłowniczej.

Wnioski o udzielenie dotacji można składać w siedzibie operatora przy ul. Szarych Szeregów 2 w Czechowicach-Dziedzicach (Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o.) w terminie od 24 czerwca do 30 września 2019 r. w godzinach pracy Przedsiębiorstwa.

Operatorem realizacji zadania objętego regulaminem w sprawie zasad i trybu udzielania oraz sposobu rozliczania dotacji celowej dotyczących ograniczenia niskiej emisji w zabudowie wielorodzinnej na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice na lata 2019-2020 stanowiący załącznik do uchwały nr IX/80/19 Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z dnia 17 kwietnia 2019 r. jest Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, z siedzibą w Katowicach, ul. Rymera 3/4, tel. 32 203 51 14.

Operator będzie prowadził punkt doradztwa w zakresie udzielania informacji w Przedsiębiorstwie Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach ul. Szarych Szeregów 2 w każdą środę miesiąca w godz. 10-15 od 26 czerwca do 31 lipca br.

Wnioski i oświadczenia można pobrać ze strony Urzędu Miejskiego.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj