czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2019
  • wyświetleń: 1598

Ruszają przygotowania drużyny MRKS do nowego sezonu!

Od poniedziałku - 8 lipca do nowego sezonu w rozgrywkach IV ligi śląskiej, gr.II przygotowywać będą się piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice.

W premierowym tygodniu czechowiczanie realizować będą jednak indywidualną rozpiskę zajęć ułożoną przez trenera Wojciecha Jarosza, a treningi na boisku wznowią 15 lipca. Nasza drużyna ma w planie rozegranie pięciu meczów testowych, a sezon 2019/20 zainauguruje 10 sierpnia wyjazdowym starciem z Wilkami Wilcza.

Do sztabu szkoleniowego MRKS-u dołączy tego lata trener bramkarzy, którym będzie Robert Mioduszewski, a oprócz zajęć z golkiperami skupiać się będzie także nad pozostałymi formacjami - głównie obronną. Jako zawodnik reprezentował on m.in. takie kluby jak Lech Poznań, Zagłębie Lubin, czy Ruch Chorzów, a po zakończeniu kariery pracował już jako opiekun bramkarzy m.in. w Podbeskidziu Bielsko-Biała, Odrze Opole, jak i we wspomnianych Ruchu Chorzów i Lechu Poznań.

Jeśli chodzi o aspekty kadrowe, na konkrety jest jeszcze zbyt wcześnie - obecnie trwają poszukiwania potencjalnych wzmocnień na wszystkich pozycjach. Kilku zawodników nosi się z kolei z zamiarem zmiany barw klubowych, a na ten moment z powodu kontuzji kolana i przebytego przed kilkoma dniami zabiegu z gry wykluczony na dłuższy okres będzie Damian Szczęsny, natomiast bliski objęcia funkcji grającego asystenta szkoleniowca w rezerwach bielskiego Podbeskidzia jest Tomasz Górkiewicz.

Tak jak zostało wspomniane na wstępie, zespół MRKS-u rozegra co najmniej 5 meczów kontrolnych, a rywalami czechowiczan będą m.in. spadkowicz z III ligi - Ruch Radzionków, czy też ligowy konkurent - GKS Radziechowy-Wieprz.

Plan przygotowań MRKS do sezonu 2019/20:

8-14.07 - zajęcia indywidualne
15.07 (poniedziałek) - I trening
20.07 (sobota) - sparing z GKS Radziechowy-Wieprz /IV liga śląska, gr.II/
24.07 (środa) - sparing z Ruchem Radzionków /IV liga śląska, gr.I/
27.07 (sobota) - sparing z Beskidem Andrychów /IV liga małopolska - gr. zachodnia/
31.07 (środa) - sparing z Podbeskidziem II Bielsko-Biała /IV liga śląska, gr.II/
3.08 (sobota) - sparing z Pasjonatem Dankowice /Liga Okręgowa - gr.5 Bielsko-Biała-Tychy/
10.08 (sobota - godz.17:00) - I mecz ligowy z Wilkami Wilcza

aka / czecho.pl
źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.