Wiadomości

  • 10 lipca 2019
  • wyświetleń: 2725

OSK Caputa: kursy na prawo jazdy przez wakacje

Artykuł sponsorowany:

Wykłady z przepisów ruchu drogowego można zaliczyć w trzy dni nie wychodząc z domu. Kursanci dodatkowo otrzymują książki, płyty lub aplikację na telefon. Można oczywiście chodzić na wykłady które przeprowadzamy kilka razy w tygodniu.

OSK Caputa
OSK Caputa


Ośrodek Szkolenia Kierowców K. Caputa posiada narzędzia, które umożliwiają kandydatom na kierowców zaliczyć wykłady w trzy dni, czyli przez weekend. Po zaliczeniu wykładów ośrodek przeprowadza 4-godzinne szkolenie pomocy przedmedycznej + ćwiczenia i można rozpocząć jazdy szkoleniowe. Jazdy ogarniamy w dwa trzy tygodnie. Samochody mają klimatyzację i upały nam nie straszne. Pracujemy pełną parą .

Cały kurs przy dobrej woli kursanta można zrealizować w trzy tygodnie. Wykłady przeprowadzamy na kat. A, A1, A2, B, C, D. Szkolimy na Tychy, Bielsko-Białą, Jastrzębie-Zdrój i Katowice.

Ośrodek przeprowadza również szkolenia okresowe kierowców zawodowych metodą e-learningową, jak i kwalifikacje wstępne dla przyszłych kierowców ciężarówek i autobusów.

Osoby, które nie mają jeszcze 21 lat, mogą uzyskać uprawnienia na kierowcę zawodowego czyli kat. C i C+E. Wystarczy zrobić kwalifikację wstępną i można robić w/w kursy. Uprawnienia takie można uzyskać w trzy miesiące i mieć dobrze płatny, poszukiwany na rynku pracy zawód .

Dodatkowe informacje w biurach ośrodka na facebooku, na stronie http://www.oskcaputa.pl lub pod tel. 32-210-10-10 kom. 695931353

Zapraszamy!

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Krzysztof Caputa

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

tel. 032 2101010
tel. 032 2112474

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Caputa" podaj