Wiadomości

  • 12 lipca 2019
  • 28 września 2019
  • wyświetleń: 5925

9. Kongres Kobiet Podbeskidzia - gościem będzie Sonia Bohosiewicz!

Za nami:

W tym roku podsumowanie i gala 9. Kongresu Kobiet Podbeskidzia będą miały miejsce 28 września. Gala odbędzie się o godzinie 17.00 w sali Pod Orłem (ul. 11 Listopada 60/62) w Bielsku-Białej. Dla uczestniczek Kongresu i zaproszonych gości wystąpi Sonia Bohosiewicz - aktorka, piosenkarka, artystka kabaretowa z koncertem pt. "10 sekretów Marilyn Monroe".

Kongres to coroczne wydarzenie, mające kilka towarzyszących eventów, organizowanych przez Beskidzką Izbę Lekarską, Bielską Wyższą Szkołę im. Tyszkiewicza, Future Clinic, Studio Figura. Od samego początku wzięło w nich udział ponad 10 tysięcy osób. Swoim występem Kongres uświetnili: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Maria Sadowska, Gosia Andrzejewicz, zespół Future Folk.

Gościem Kongresu byli znana dziennikarka Katarzyna Bosacka, a także ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce. Wybrano 6 laureatek prestiżowej nagrody - Perła Podbeskidzia, przyznawanej dla kobiet zaangażowanych w pracę społeczną i charytatywną w swoich Małych Ojczyznach.

Organizatorzy Kongresu Kobiet Podbeskidzia szukają kobiet wyjątkowych, które działają bezinteresownie na rzecz drugiego człowieka i proszą o zgłaszanie kandydatur.

Jeżeli znasz kobietę, która działa charytatywnie, angażuje się w pomoc innym, robi coś wyjątkowego lub sama tak działasz - zgłoś się! Szczegóły na stronie http://kobiety-podbeskidzia.pl

aka, NB / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.