Wiadomości

  • 10 lipca 2019
  • 14 lipca 2019
  • wyświetleń: 7817

Dziś w Chacharni koncert charytatywny "Uratuj rączkę Sary!"

Za nami:

Zapraszamy na koncert charytatywny dla Sary, który odbędzie się 14 lipca w godzinach 12.00 - 22.00 w czechowickiej CHACHArni. W planach są: występy zespołów, licytacje przedmiotów, warsztaty cyrkowe rękodzieła oraz zabawy dla dzieci. Podczas koncertu będą zbierane środki na operację dla Sary.

Sara Mazur
Sara Mazur · fot. archiwum rodzinne


Sara przyszła na świat bez kości promieniowej oraz kciuka. Ponadto nie potrafi całkowicie wyprostować ręki. Jedyną szansą dla Sary był wyjazd do Stanów Zjednoczonych na Florydę do kliniki dr. Drora Paleya, który pomaga dzieciom, które przyszły na świat z poważnymi deformacjami czy wadami wrodzonymi kości. Aktualnie Sara jest już po jednej operacji.

Konieczna jest jednak jeszcze jedna operacja, na którą teraz rodzice małej Sary zbierają pieniądze. Polegać ma na przestawieniu palca wskazującego w miejsce kciuka, co spowoduje, iż uzyska możliwość chwytu.

Termin zabiegu wyznaczono na 3 września, ale środki powinny wpłynąć miesiąc wcześniej, dlatego by pomóc Sarze, organizowany jest koncert charytatywny, z którego datki zostaną przekazane na operację rączki.

Koncert charytatywny - Uratuj rączkę Sary!

Sara Mazur


Pomoc finansową można również przekazać w sierwisie siepomaga.pl

aka, NB / czecho.pl

źródło: www.siepomaga.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.