czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 1041

City Select: Wózek, który rośnie z Twoją rodziną

Materiał partnera:

Wózek Baby Jogger City Select to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju wśród wózków wielofunkcyjnych, z uwagi na możliwość wyboru wielu kombinacji przewożenia dziecka lub dwójki dzieci. Nadaje się dla maluchów od urodzenia do osiągnięcia przez nie 15kg.

Baby Jogger City Mini Zip


Wózek dla jednego lub dwóchJogger City Select to wózek przeznaczony do wszelkich transformacji. Noworodki, korzystające z wózka już od urodzenia poczują się niezwykle komfortowo i wygodnie we wnętrzu gondoli. Jest ona dość duża i szeroka, idealna nie pierwsze pół roku dziecka. Z czasem można dokonać łatwej zmiany na spacerówkę dla jednego dziecka, a jeżeli przybywa dzieci do istniejącego wyspecjalizowanego stelaża można dołączyć gondolę, spacerówkę lub nawet fotelik samochodowy na różne sposoby. Jeśli mali podróżnicy to bliźnięta można dołączyć przy pomocy adapterów gondole, foteliki samochodowe czy spacerówki jeden za drugim lub w kombinacji jeden naprzeciw drugiego. Opcji może być wiele, w zależności od upodobania i wieku dzieci. Kombinacji usytuowania siedzisk jest wiele, bo aż 16, dzieci będą zadowolone z podróżowania na kilka sposobów.

Składanie na twoje zawołanieWózek City Select jest wyposażony w bardzo prosty i przyjemny system składania. Jest to nowy opatentowany przez Baby Jogger system prostego i komfortowego składania Quick Fold, który polega na składaniu wózka jednym prostym pociągnięciem. Tak złożony wózek można w prosty sposób przechowywać nawet na niewielkiej powierzchni, gdziekolwiek się chce.

Koła wózka Baby Jogger City Select są wygodne, skrętne terenowe. Są wiecznie pompowane, amortyzowane z łożyskiem kulkowym. Można je zablokować w dowolnym momencie na dowolnej powierzchni. Wózek City Select wyposażony jest w regulowaną rączkę teleskopową, którą można wydłużać lub skrócić i dostosować do wzrostu osoby prowadzącej wózek. Do Ramy wózka można wpiąć dodatkową płaszczyznę dla starszego rodzeństwa tzw. Surfer. To niebywała atrakcja dla starszaka, który także jak niemowlak też lubi się jeszcze powozić. Jest on odpowiedni nawet dla trójki rodzeństwa.

Wygodna spacerówkaWózek Baby Jogger City Select posiada wygodną spacerówkę, którą podobnie jak fotelik samochodowy czy gondolę, można wpinać na wiele różnych sposobów. Siedzisko spacerowe jest wygodne i dość szerokie, idealne dla mniejszego jak i większego bobasa. Wózek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na zabrudzenia. Wózek posiada odpowiednie pasy bezpieczeństwa zapinane w uprzęży centralnej.