czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3377

Nietrzeźwy mężczyzna opiekował się 11-miesięcznym dzieckiem

25-letni mężczyzna spożywał alkohol przy ulicy Barabasza. W trakcie interwencji straży miejskiej okazało się, że ma pod opieką 11-miesięczne dziecko.

- W dniu 5 sierpnia obserwator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn spożywających alkohol, a także zaśmiecających miejsce publiczne. Sytuacja ta miała miejsce na ulicy Barabasza w Czechowicach-Dziedzicach - relacjonuje straż miejska.

Pod wskazany adres został wysłany patrol celem podjęcia interwencji. Na miejscu zastano trzech mężczyzn, lecz - jak podaje SM - tylko dwóch z nich popełniło wykroczenia, do których się przyznali w późniejszej dyskusji. Zostali poinformowani, iż są od jakiegoś czasu nagrywani przez kamery monitoringu miejskiego.

Sprawcami okazali się mieszkańcy Bielska-Białej oraz Tychów. Podczas interwencji okazało się że jeden z mężczyzn ma pod swoją opieką 11-miesięczne dziecko. Był to 25-latek, którego poinformowano, że nie może opiekować się dzieckiem, będąc pod wpływem alkoholu. Nakazano mężczyźnie, by niezwłocznie po dziecko zjawił się trzeźwy opiekun.

Po niespełna 20 minutach na miejscu zjawiła się matka dziecka, której przekazano dalszą opiekę. Na miejscu również po chwili zjawił się patrol policji, który przejął dalsze czynności. Sprawcy za wykroczenia zarejestrowane na monitoringu tj. spożywanie alkoholu oraz zaśmiecanie miejsca publicznego zostali ukarani mandatami karnymi.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.