czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2312

Ruszyły zapisy na zajęcia taneczne w Czechowicach-Dziedzicach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mandla Nauka Tańca" podaj

Wrzesień zbliża się dużymi krokami, a wraz z nim nowy sezon taneczny 2019/2020 w MANDLA NAUKA TAŃCA!

Mandla Nauka Tańca


Ponownie, przygotowaliśmy dla każdego z Was coś specjalnego!

DROGIE PANIE - specjalnie dla Was: Burleska (wraz ze stetchingiem) oraz Latino solo, dzięki którym nie tylko będziecie się świetnie bawić, ale również odkryjecie pokłady kobiecości o których zapominamy w ferworze dnia codziennego.

DLA PAR mamy taniec towarzyski oraz taniec użytkowy, dzięki któremu żadne wesele nie przyprawi Was o palpitacje serca. :)

DZIECIAKI natomiast będą mogły odnaleźć swój styl i pasję wybierając między tańcem towarzyskim, hip-hopem/street dance, dancehallem, baletem czy też jazzem.

W tym roku ruszamy z nowym projektem - AKADEMIĄ PRZEDSZKOLAKA - zajęciami taneczno-ruchowymi dla dzieci do lat 5. Maluchy prócz dobrej zabawy i wyładowania baterii (o ile to w ogóle możliwe u dzieci w tym wieku) będą miały okazję ćwiczyć motorykę, koordynację i poprawne wzorce ruchowe.

DLA MŁODZIEŻY przygotowaliśmy również zajęcia z tańca towarzyskiego, hip-hopu/street dance oraz dancehallu.

Mamy również coś specjalnego DLA MŁODYCH MAM! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zajęcia Latin Mama - Taniec z dzieckiem w chuście/nosidełku, podczas których poruszać się będziecie wraz z dziećmi do spokojnej relaksującej muzyki latino. Ukołyszecie tańcem maluszka do snu, wrócicie szybko do formy po porodzie i nauczycie się podstawowych kroków z zakresu tańców latynoamerykańskich!

ZAPISY RUSZYŁY!!!

Tel. 601 698 399

Zajęcia, tak jak do tej pory, odbywać się będą w Czechowicach Dziedzicach na ul. Tetmajera 14a (na terenie Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów), oraz na ul. Legionów 145 (na terenie MOSIR-u- nad basenem WODNIK).

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia- każdy z Was znajdzie coś dla siebie!!!

Ruszyły ZAPISY na nowy sezon taneczny w Mandla Nauka Tańca!
Ruszyły ZAPISY na nowy sezon taneczny w Mandla Nauka Tańca!


Mandla Nauka Tańca

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza

kom. 601698399Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Mandla Nauka Tańca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mandla Nauka Tańca" podaj