czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2019
  • 25 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 8581

Pociąg retro odjedzie ze stacji w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

W niedzielę 25 sierpnia miłośników kolei czeka nie lada atrakcja. Na peron stacji w Czechowicach-Dziedzicach wjedzie pociąg retro, zestawiony z wagonów pasażerskich z lat 70-tych i 80-tych XX wieku oraz wagonu barowego WARS.

pociąg retro · fot. materiały prasowe


W składzie pociągu planuje się użycie wagonów tylko w historycznym oliwkowym malowaniu. Wszystkie wagony będą z lat produkcji 70. - 80., skład pod względem typu taboru odpowiadać będzie realiom pociągów sprzed 40 lat. Także lokomotywa spalinowa SU42 będzie w barwach historycznych.

Dedykowany dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic przejazd odbędzie się w niedzielę. Pociąg "Szyndzielnia" ze stacji w Czechowicach-Dziedzicach o godzinie 17:38 odjedzie w kierunku Bielska-Białej. Do stolicy Podbeskidzia skład przyjedzie o godzinie 17:54. Powrót do Czechowic-Dziedzic przewidziany jest na godzinę 18.25. Szczegóły na stronie www.turkol.pl.

Bilety do wyczerpania puli wolnych miejsc będą dostępne u kierownika pociągu. Organizatorem przejazdu jest Turystyka Kolejowa z siedzibą w Poznaniu.

Konkurs

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.