czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2019
  • 15 września 2019
  • wyświetleń: 5160

Paranienormalni w programie "Z humorem trzeba żyć" w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj

Za nami:

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Paranienormalni rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Program w wykonaniu kabaretu będzie można zobaczyć w niedzielę, 15 września o godzinie 16.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury.

Kup bilet

Paranienormalni w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie.

- Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko - zachęcają artyści.

KonkursKabaret Paranienormalni - "Z humorem trzeba żyć"


Kup bilet

BM / czecho.pl, źródło: KupBilecik.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCKul

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj