czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2007
  • wyświetleń: 2145

Aresztowano młodych bandytów

Czechowiccy policjanci zatrzymali 23-letniego Łukasza S., 17-letniego Tomasza M. oraz ich nieletniego kompana - Arkadiusza B. - sprawców rozboju.

W trakcie ostatniego weekendu lutego w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Barlickiego sprawcy zaatakowali 21-letniego mieszkańca tego miasta. Jeden ze sprawców zarzucił pokrzywdzonemu, że ten w sprawie toczącej się przed Sądem w Pszczynie złożył obciążające go zeznania. Napastnicy rzucili się na niego i dotkliwie go pobili. Skradli też jego pieniądze w kwocie 65 złotych i w pośpiechu oddalili się z miejsca zdarzenia. O incydencie pokrzywdzony natychmiast zaalarmował Policję. Funkcjonariusze szybko zatrzymali całą trójkę. Dwaj pełnoletni sprawcy trafili do policyjnego aresztu, a ich nieletni kompan do Policyjnej Izby Dziecka.

We wtorek Sąd Rejonowy w Pszczynie - na wniosek Policji i Prokuratury - aresztował Łukasza S. i Tomasza M. na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im kara 12 lat pozbawienia wolności. Nieletni za swój czyn tłumaczyć się będzie przed Sądem Rodzinnym.

new / czecho.pl

Źródłó: KMP w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.