czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1923

Jaki prezent dla mężczyzny? Kilka wskazówek i inspiracji

Materiał partnera:

Twój mężczyzna jest dla Ciebie bardzo ważny? Spraw mu przyjemność kupując prezent, o którym marzy już od dłuższego czasu. Zastanawiasz się co wybrać, by spełnić jego oczekiwania? Oto kilka ciekawych pomysłów!

Jaki prezent dla mężczyzny?


Choć znasz swojego faceta już kilka lat, to nieważne jaka byłaby okazja, zawsze zastanawiasz się co mu sprezentować? Taki dylemat ma większość kobiet, szczególnie, że prezent wybiera się nie tylko raz do roku. Okazją do obdarowania bliskiej osoby może być rocznica ślubu, ukończenie szkolenia, imieniny, urodziny lub awans w pracy. Co kupić na różne okoliczności, by nie zawieść partnera? Twój mężczyzna jest przecież wyjątkowy!

Prezent dla mężczyzny na urodzinySprawdzi się tutaj upominek, który nawiąże w jakiś sposób do daty urodzenia. Może to być zegarek z grawerem, zdjęcie sprzed dawnych lat, wyjazd do miejsca o którym marzył. W urodziny warto także zadbać o specjalną dekorację domu. Nawet jeśli solenizant jest już dorosły to zamocuj w salonie balony i rozwieś szalone zdjęcia. W każdym mężczyźnie jest ukryte dziecko!

Jaki prezent dla mężczyzny?


Prezent imieninowy - co wybrać?Twój mężczyzna każdy dzień rozpoczyna od kawy? Przygotuj dla niego porcelanowy kubek z napisem: dla ukochanego męża, Kuba - to najlepszy facet na świecie. Spersonalizuj napis pod własne upodobania, a my gwarantujemy, że takie prezenty są zawsze strzałem w dziesiątkę.

Podobnie działają koszulki z kolorowym rysunkiem lub naklejką. Są prezentem, który można nosić na co dzień i cieszyć się z wygodnego ubioru. A napis? Będzie przypominał o okazji jeszcze przez długi czas.

Jaki prezent dla mężczyzny?


Świąteczny prezent last minute?Zbliżają się coroczne święta, a Ty nie masz jeszcze przygotowanego podarku dla mężczyzny? Wejdź na stronę mygiftdna.pl, zobacz ile tam jest propozycji na szybki, ale przede wszystkim udany prezent. Skórzany portfel dla eleganta, mapa świata dla podróżnika, szklaneczka do whisky dla smakosza. Możesz kupić pojedynczy egzemplarz, ale nie ograniczaj się. Paczka spersonalizowanych prezentów sprawi obdarowywanemu ogromną radość, a kto wie, może w podziękowaniu za starania, również Tobie sprawi ogromną przyjemność?

Znajdź swój pomysł na prezent dla mężczyzny! i wspólnie cieszcie się z okazji, na których Wam zależy. Pamiętaj! W prezentach liczy się przede wszystkim gest oraz pamięć. Pieniądze wydane nawet na najdroższy gadżet nie odzwierciedlą starań, jakie poniosłaś na przygotowanie własnoręcznego prezentu.