czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3254

Znaleziono kolejny niewybuch na terenie gminy

27 sierpnia br. około godz. 16.00 na posesji przy ul. Gościnnej, podczas prac polowych, znaleziono niewybuch.

O zdarzeniu niezwłocznie powiadomiono Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach. Funkcjonariusze Policji zabezpieczyli teren. Na miejsce przyjechał patrol saperski z Jednostki Wojskowej w Gliwicach, który zabrał pocisk.

- Ze względu, iż w ostatnich tygodniach na terenie naszej gminy miało miejsce kilka podobnych zdarzeń, przypomina się, że o każdym znalezionym przedmiocie, który może być niewybuchem, należy niezwłocznie powiadomić Policję, dzwoniąc na numery alarmowe - tel. 112 lub 997 - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Przekazując zgłoszenie dyżurnemu Policji, należy opisać przedmiot (długość, średnica) oraz dokładnie określić miejsce i datę jego wykrycia. W przypadku uzyskania informacji o niewybuchu od innej osoby, należy podać dyżurnemu Policji dane osoby, która może wskazać dokładne miejsce położenia niewybuchu.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.