Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 września 2019
  • 7 września 2019
  • wyświetleń: 3568

Tęczowe Podbeskidzie organizuje wyjazd na Marsz Równości

Za nami:

Tęczowe Podbeskidzie zaprasza do wspólnego wyjazdu na Marsz Równości, który odbędzie się w sobotę 7 września w Katowicach.

- Spotkajmy się o godz 12.00 w holu dworca Bielsko-Biała Główna, po to, aby wspólnie dojechać do Katowic na Marsz Równości. Zanim wyjedziemy będzie chwila czasu, żeby się poznać, zrobić zdjęcie i oczywiście kupić bilety. Przygotujcie transparenty i handbannery ze swoimi hasłami. My przygotujemy duży z napisem "Bielsko-Biała - Tęczowe Podbeskidzie". Po przyjeździe do Katowic proponujemy Wam wspólne wzięcie udziału w demonstracji lub dołączenie do jednej z kilku platform. Powrót to już zupełna dowolność. Zapewne z częścią z Was spotkamy się na imprezach afterparty - informuje Aleksandra Głowacka na facebook'owej stronie wydarzenia.

Inicjatywa Tęczowe Podbeskidzie powstała po pikiecie "Bielsko-Biała przeciw przemocy", która odbyła się w Bielsku-Białej w dniu 27 lipca po wydarzeniach w Białymstoku, gdzie narodowcy zakłócali przebieg marszu równości.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.