czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 września 2019
  • wyświetleń: 1385

GKS Radziechowy-Wieprz pokonał MRKS Czechowice-Dziedzice

Nie zdołała dobrego poziomu gry z poprzedniego spotkania utrzymać drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice, która o nietypowo wczesnej porze w ramach 5. kolejki IV ligi śląskiej, gr.II zmierzyła się na terenie rywala z GKS-em Radziechowy-Wieprz.

Przyjezdni już przed przerwą sprawiali wrażenie bardzo ospałych, a dwie bramki rywali autorstwa Adama Kozielskiego (5 min.) i Tomasza Janika (21 min.) były tego wyraźnym dowodem.

Co prawda w 49. minucie nadzieje w serca czechowiczan wlało celne trafienie głową Kamila Jonkisza, ale ledwie pięć minut później golkipera przyjezdnych do kapitulacji zmusił Maciej Łącki, zaś po kolejnych 180. sekundach do protokołu meczowego wpisał się Szymon Byrtek. W 59. minucie drugiego gola dla MRKS-u zdobył jeszcze Michał Przemyk, jednakże "ostatnie słowo" należało do GKS-u, który po upływie kolejnej minuty ustalił końcowy wynik na 5:2 (2:0), kiedy to drugą bramkę tego dnia zanotował Adam Kozielski.

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.