czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 1978

Powstał przewodnik dla osób z zaburzeniami psychicznymi

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej po raz kolejny przygotowało "Przewodnik o lokalnie dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w powiecie bielskim".

Przewodnik ten oraz przygotowana równocześnie ulotka o dostępnych formach pomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi to publikacje, które zawierają zaktualizowane informacje dotyczące opieki zdrowotnej i pomocy instytucjonalnej z jakiej mogą korzystać mieszkańcy powiatu bielskiego z doświadczeniem choroby psychicznej, jak również osoby szukające informacji w celu pomocy osobom bliskim, rodzinie i znajomym.

Materiały przybliżają informacje o dostępnych formach pomocy oraz zawierają dane teleadresowe placówek oraz instytucji, do których można zwrócić się o pomoc w różnych trudnych sytuacjach życiowych.

Do pobrania:

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.