czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2019
  • wyświetleń: 1914

UKS Rotuz Bronów Pokonany w Pisarzowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Już przed wyjazdem do Pisarzowic, było wiadomo że mecz nie ma zdecydowane faworyta do zdobycia 3 punktów. Spotkanie było pełne walki i ambicji, natomiast mało było finezji i piękna futbolu. Nawet okazji bramkowych było jak na lekarstwo.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Mecz był niezwykle wyrównany, od pierwszego do ostatniego gwizdka. Akcje zawodników obu drużyn prowadzone były głównie w środkowej części boiska, niestety najczęściej kończyły się w pobliżu pola karnego rywali. W pierwszej połowie w zasadzie nie było akcji z jednej lub drugiej strony, która mogłaby przynieść zdobycie gola.

Dopiero po przerwie powiało na boisku emocjami, kilkukrotnie dobrze interweniował Filapek, chroniąc Rotuz przed utratą gola. Goście również starali się odgryźć rywalowi, przeprowadzając groźne akcje które jednak były źle wykończone. Dopiero w okolicy 70. minuty po rzucie rożnym, zgubił krycie gracz gospodarzy i z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki Bronowian. Rotuz szybko chciał odrobić straty, w czym pomóc miała czerwona kartka rywali, jednak w dalszym ciągu zawodziła skuteczność. Sytuacja ta jest zapewne efektem, braku klasycznej "9" w szeregach Rotuza.

Mimo szalonej końcówki wynik nie uległ zmianie i z kompletu punktów mogą cieszyć się zawodnicy Pisarzowic.

LKS Pionier Pisarzowice - UKS Rotuz Bronów 1:0

Skład Rotuza:
Filapek, Bartosz Jarek (46' Szczelina Patryk), Kubica, Bieńko, Banet Jakub, Papko (70' Janik), Świerkot, Wronka, Mencnarowski, Sosna T. (77' Szczepanik), Cyroń

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj