czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 września 2019
  • wyświetleń: 2605

Kolejny raz oszuści dali o sobie znać w naszym regionie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej kolejny raz przestrzegają przed oszustami.

W piątek, wczesnym popołudniem do mieszkania 99-letniej bielszczanki zapukała para oszustów podających się za pracowników spółdzielni. Oszuści weszli do mieszkania seniorki pod pretekstem remontu rur. Ich łupem padła gotówka bielszczanki. Policja apelujemy: nie wpuszczajcie do mieszkań nieznajomych, bo nie zawsze mają czyste intencje!

Oszuści zadzwonili do mieszkania przy ul. Karowej w Bielsku-Białej, w piątek po godz.13:30. Oznajmili 99-letniej bielszczance, że są pracownikami spółdzielni odpowiedzialnymi za remont rur. Kobieta nie spodziewając się niczego złego wpuściła ich do mieszkania. Razem weszli do łazienki. Kobieta i mężczyzna podający się za pracowników spółdzielni zagadywali seniorkę. W tym czasie prawdopodobnie trzecia nieznana osoba spenetrowała mieszkanie.

Łupem oszustów padła gotówka o wartości 4000 złotych. Pokrzywdzona zapamiętała, że sprawcami były młode osoby. Mężczyzna miał około 30 lat, 175 cm wzrostu, włosy ciemne. Kobieta około 20-30 lat, 165 cm wzrostu, szczupła.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.