czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 września 2019
  • wyświetleń: 6208

[FOTO] Muł na drodze. Kto to posprząta? Na razie nie wiadomo

Czechowiccy policjanci i funkcjonariusze z bielskiej drogówki, interweniowali dziś około godziny 10:00 na ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach. Z jadącego samochodu ciężarowego wysypywał się muł, który zanieczyścił jezdnię. Kierowca jechał z kopalni Silesia i zatrzymał się dopiero w Goczałkowicach-Zdroju.

Zanieczyszczana ulica Węglowa i DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 13.09.2019 · fot. sid / czecho.pl


Jak się okazało szofer nie domknął tylnej klapy. Został ukarany mandatem, zabezpieczył ładunek i... pojechał w dalszą drogę. Jak wyjaśnia asp.szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej - policjanci zobligowali kierowcę do uprzątnięcia jezdni. Z wyegzekwowaniem tej prośby może być jednak problem, co widać choćby na ulicy Węglowej, gdzie godzinę po całej sytuacji nie pojawił się nikt, kto poczuwa się do odrobiny odpowiedzialności za to co znajduje się na jezdni. Na drodze krajowej już działają pracownicy służby drogowej, którzy doprowadzą jezdnię do porządku w ramach codziennych zadań. Kto i kiedy posprząta ulicę Węglowa? Tego na razie nie wiadomo.

Loading...

sid / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.