czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 września 2019
  • wyświetleń: 1064

Spotkanie nt. projektów dedykowanych przedsiębiorcom

Za nami:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na spotkanie pt.: "Realizacja i rozliczanie projektów wdrażanych przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości dedykowanych przedsiębiorcom". W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Zaproszenie kierowane jest do przedsiębiorców realizujących projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 (tj. działań: 1.2., 3.2. oraz 3.3)

Organizator - Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej oraz Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie

Termin i miejsce spotkania:
Termin: 19 września
Godziny spotkania: 10.00-13.00
Miejsce: Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367 (sala konferencyjna II piętro)

Tematyka spotkania:
  • Wymogi i dokumenty niezbędne do podpisania umowy o dofinansowanie,
  • Składanie wniosków o płatność,
  • Najczęściej popełniane błędy w realizacji projektu,
  • Przegląd oferty RPO WSL dla firm.


Zasady rekrutacji: Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpibielsko@bcp.org.pl

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.