czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 września 2019
  • 22 września 2019
  • wyświetleń: 6016

Marian Błachut odebrał symboliczny czek na 2,5 mln złotych

W poniedziałek burmistrz Marian Błachut odebrał z rąk posła na Sejm, wiceministra w resorcie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda, w obecności senatora RP Andrzeja Kamińskiego oraz członka zarządu Powiatu Bielskiego Barbary Adamskiej symboliczny czek na kwotę przeszło dwóch i pół miliona złotych.

Marian Błachut
Marian Błachut odebrał symboliczny czek na 2,5 mln złotych. · fot. facebook.com/marianblachutburmistrz/


Kwota ta stanowi dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, które pozwoli naszej gminie w 80 procentach sfinansować kosztowne zadanie polegające na gruntowej modernizacji ulicy Asnyka, wraz z przebudową kanalizacji deszczowej.

- Cieszę się, że złożony przez Gminę Czechowice-Dziedzice wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Pieniądze te wydamy na realizację tak bardzo oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji, oszczędzając przy tym środki zarezerwowane na ten cel w budżecie gminy. W imieniu mieszkańców Czechowic-Dziedzic serdecznie dziękuję - napisał na swoim oficjalnym profilu Marian Błachut.

Loading...

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.