czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 września 2019
  • wyświetleń: 5843

Kandydatka na premiera spotkała się przedsiębiorczymi kobietami

Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera oraz Katarzyna Lubnauer, szefowa Nowoczesnej, wzięły udział w spotkaniu z przedsiębiorczymi bielszczankami.

Małgorzata Kidawa-Błońska i Katarzyna Lubnauer w Bielsku-Białej - 19.09.2019 · fot. bielsko.info


Po trwającym kilkadziesiąt minut spotkaniu w restauracji Nowy Świat, na placu Wojska Polskiego odbył się krótki briefing prasowy z udziałem byłej marszałek Sejmu.

- Odbyłyśmy bardzo ciekawe spotkanie z kobietami, które prowadzą własne firmy. Dziś usłyszałyśmy wiele ciekawych propozycji. Panie zwracały uwagę, że nasze prawodawstwo dotyczące prowadzenia firm należy bardzo uprość, żeby przepisy były jasne i czytelne - mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska.

Kandydatce Koalicji Obywatelskiej na premiera i szefowej Nowoczesnej towarzyszyli m.in. kandydaci do Sejmu Małgorzata Pępek i Mirosław Suchoń, kandydatka do Senatu Agnieszka Gorgoń-Komor, a także prezydent miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Loading...

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.