czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 września 2019
  • 23 września 2019
  • wyświetleń: 5834

Nagrody Burmistrza dla sportowców reprezentujących naszą gminę

W czwartek 19 września w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród pieniężnych Burmistrza Czechowic-Dziedzic dla zawodników i trenerów osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie.

Nagrody Burmistrza dla sportowców reprezentujących Gminę Czechowice-Dziedzice - 19.09.2019 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagrody reprezentującym Gminę Czechowice-Dziedzice sportowcom oraz trenerom wręczali: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Magdalena Kubik.

Gratulując sportowcom i trenerom sukcesów, Burmistrz Marian Błachut zachęcał wszystkich nagrodzonych do dalszej wytężonej pracy oraz wytrwałości. Słowa uznania i gratulacji ze strony gospodarza Gminy Czechowice-Dziedzice, popłynęły również w kierunku rodziców sportowców oraz poświęcających im swój czas trenerów i działaczy. Burmistrz podkreślał też, że sportowe sukcesy nagrodzonych są powodem do dumy dla całej społeczności Czechowic-Dziedzic i mają nieocenioną wartość dla promowania naszego miasta w kraju i za granicą.

Nagrodzeni:

Trener:Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice
  • Bogusław Tyl - za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym.


Zawodnicy:Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice
Wojciech Grądzki - Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych - II, Puchar Polski Juniorów młodszych - I, Puchar
  • Europy Kadetów - II
  • Olaf Loska - Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych - I, Puchar Polski Juniorów młodszych - I, Puchar Europy Kadetów - VII


Uczniowski Klub Sportowy "SPARTAKUS" w Bielsku-Białej
  • Dawid Szweda - Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo - I
  • Marzena Piecha - Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo - II

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.