Wiadomości

  • 7 marca 2007
  • wyświetleń: 876

Zostań Przedsiębiorcą roku

Rozpoczęła się IV Edycja Konkursu o Nagrodę Starosty Bielskiego "Przedsiębiorca roku 2006", którego głównym celem jest promocja firm działających na terenie powiatu bielskiego i wyłonienie najlepszych przedsiębiorstw w 3 kategoriach: małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwo. Laureatom tych kategorii będą przyznawane statuetki "Laury Dębowe", które będą symbolem sukcesu gospodarczego przedsiębiorstwa.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić wszyscy przedsiębiorcy zarejestrowani na terenie powiatu bielskiego, nie zalegający z płatnościami na rzecz Gminy, Skarbu Państwa i ZUS-u. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Przedsiębiorstwo będzie oceniane przez kapitułę Konkursu, a ogłoszenia wyników dokona Starosta Bielski.

Wszyscy przedsiębiorcy biorący udział w Konkursie będą zaproszeni na spotkanie podsumowujące, na którym zostaną wręczone nagrody dla najlepszych firm. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest złożenie ankiety - "Zgłoszenie do Konkursu", którą wraz regulaminem można znaleźć na stronie starostwa powiatowego. Oprócz wypełnionej ankiety można przesłać również dodatkowe informacje o firmie: certyfikaty, wyróżnienia, nagrody, itp.

Dokumenty należy przesyłać do 16 marca roku na adres starostwa. Dodatkowych informacji udziela Biuro Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich (tel. (033) 813 68 75).

new / czecho.pl

Źródło: Starostwo Powiatowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.