czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2019
  • 5 października 2019
  • wyświetleń: 9389

Foto-temat: czechowiczanie zbierają grzyby! Czekamy na Wasze zdjęcia!

Sezon na grzybobranie trwa w najlepsze! W ostatnim czasie otrzymaliśmy od Was mnóstwo zdjęć wykonanych podczas zbierania grzybów, dlatego przygotowaliśmy galerię, do której możecie dodawać kolejne fotografie!

Czechowiczanie zbierają grzyby! · fot. ANIA, Piotr, Monika, JUSTYNA, Grzegorz, Widgett, Bataglin, Tomasz, Marcja P, Darek, Marcela, Megi, Daria K., Iwona, Jozef Filapek, Artur, Faustyna Jakubiec, Barbara, Krzychu, Michał Kuś, Lunia, Urszula, MaRaS, Paweł


Wasze wiadomości są pełne również wspomnień z tegorocznych wyjazdów na grzyby. Pan Michał wspomina kilka takich podróży, z których - jak wylicza - za pierwszym razem przywiózł samodzielnie zebrał dwa pełne wiadra, a za kolejnym (już organizowanym w większym gronie - jeszcze więcej grzybów. Z kolei czytelnik Paweł pochwalił się znalezieniem grzyba, który ważył 1269gr i miał 36 cm obwodu!

Wszystkim gratulujemy!

Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu czecho.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.