czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 października 2019
  • wyświetleń: 2132

Pijany 36-latek zaczepiał klientów sklepu przy ulicy Słowackiego

Straż miejska opisała zdarzenie, jakie miało miejsce w drugiej połowie września na deptaku na ulicy Słowackiego. Mundurowi interweniowali, gdy nietrzeźwy mężczyzna zaczepiał klientów jednego ze sklepów.

Do zdarzenia doszło 21 września około godziny 18.30. Wówczas patrol SM zauważył sytuację i zaczepki ze strony pijanego. Strażnicy ujęli mężczyznę, który był im znany osobiście. Okazał się nim być 36-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic.

- Była od niego wyczuwalna silna woń alkoholu z ust, miał również problemy z poruszaniem się o własnych siłach - opisują strażnicy, którzy zabrali mężczyznę do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia.

Jak relacjonują mundurowi, podczas transportu do izby wytrzeźwień 36-latek odgrażał się funkcjonariuszom jakich to nie ma znajomości i że już jutro nie będą pracować w SM. Strażnicy sporządzili z interwencji odpowiednią notatkę służbową. Jak się okazało dzień wcześniej podjęli interwencję wobec tego samego mężczyzny, który zrobił awanturę ekspedientce w tym samym sklepie, kiedy ta odmówiła mu sprzedaży alkoholu ze względu na upojenie alkoholem. Również wtedy trafił na izbę wytrzeźwień.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.