Wiadomości

  • 2 października 2019
  • wyświetleń: 3766

Inwestycje Przedszkola Publicznego Nr 6 "Zaczarowany Ogród"

Przedszkole Publiczne Nr 6 "Zaczarowany Ogród" w Czechowicach-Dziedzicach od 2 lat inwestuje w rozwój i modernizację ogrodu przedszkolnego. Zależy nam, aby dzieci miały bezpieczny i atestowany sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu.

Przedszkole Publiczne Nr 6 "Zaczarowany Ogród" w Czechowicach-Dziedzicach


W zeszłym roku przy udziale rodziców i sponsorów (PHU BMX S.C. SALON ROWEROWY, ZF) oraz Gminy Czechowice-Dziedzice udało się zakupić sprzęt na kwotę 54 tys złotych (bocianie gniazdo oraz dwie konstrukcje dla dzieci młodszych oraz starszych).

Natomiast w tym roku przedszkole zgłosiło się do akcji Tesco "Decydujesz, Pomagamy". Przy udziale mieszkańców , kórzy głosowali na projekt naszego przedszkola zajęliśmy II miejsce z nagrodą 3 tys złotych. Dzięki nagrodzie oraz pomocy ze strony Rady Rodziców oraz Gminy Czechowic-Dziedzic udało nam się zakupić nowe sprzęty do ogrodu przedszkolnego (samochód terenowy, huśtawki równoważne) na kwotę 9 300 złotych.

W miesiącu październik Rada Rodziców planuje jeszcze zakup stoliczków i ławeczek do ogrodu. Nasz ogród z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjny dla naszych wychowanków.

Serdecznie dziękujemy!

Przedszkole Publiczne Nr 6

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.