czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 października 2019
  • 9 października 2019
  • wyświetleń: 3183

Już w środę nowy klip Małej Czarnej - utwór nosi tytuł "Kura domowa"

Za nami:

Już 9 października będzie miał premierę trzeci singiel Małej Czarnej. Utwór zatytułowany "Kura domowa" pojawi się w internecie o godzinie 10.00.W środę o 10.00 klip pojawi się na kanale YouTube (kanał Disco Polo Lajf), natomiast o godzinie 17.15 będziemy mogli go obejrzeć w telewizji Polo TV (w paśmie programu Disco Studio).

Mała Czarna


Autorem tekstu jestem Monika "Mała Czarna" Gładysz. Muzykę napisał Adam Konkol. - "Kura domowa" to energetyczna i humorystyczna piosenka o zbuntowanej pani domu, która czuje się niedoceniona przez ukochanego i zamierza odpocząć od codziennych obowiązków. Skądś to znasz? To koniecznie musisz zobaczyć komiksowy teledysk Małej Czarnej! - zachęca Mała Czarna.

Mała Czarna


- Mówią na Ciebie kura domowa? I bardzo dobrze - od dzisiaj te określenie nabiera nowego znaczenia! Kura domowa znaczy silna i zaradna kobieta. Kurki kochane łączmy się, a Panowie proszę nas doceniać , bo jak nie...pogonimy do mopa! - zapowiada.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.