Wiadomości

  • 4 października 2019
  • 5 października 2019
  • wyświetleń: 7401

Ukradł rower na terenie MOSiR - policja opublikowała jego wizerunek

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy kradzieży roweru z terenu MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach. Do kradzieży doszło w dniu 24 sierpnia 2019 roku. Publikujemy wizerunek podejrzewanego o kradzież mężczyzny, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

kradzież, mosir, rower
Ukradł rower na terenie MOSiR - policja opublikowała jego wizerunek. · fot. KMP Bielsko-Biała


W Komisariacie Policji w Czechowicach-Dzedzicach jest prowadzone postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Saveno mod. Everest 3.0 koloru czerwono-czarno-białego. Do kradzieży doszło na terenie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 24 sierpnia 2019 roku. Publikujemy wizerunek poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

kradzież, mosir, rower
Ukradł rower na terenie MOSiR - policja opublikowała jego wizerunek. · fot. KMP Bielsko-Biała


Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. 32 214 88 10, nr alarmowy 112, adres e-mail: czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość!

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.