czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 9 października 2019
  • wyświetleń: 2060

Marcela Kanafek Lewandowska - nasz ambasador w Sejmie!

Artykuł sponsorowany:

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Czechowic Dziedzic! Drodzy Przyjaciele!

Marcela Kanafek-Lewandowska


Jako Poseł do Parlamentu Europejskiego wybrany głosami tej Ziemi mam śmiałość zwrócić się do Was z apelem i prośbą, by w nadchodzących wyborach do Sejmu RP oddać głos na doświadczonego samorządowca MARCELĘ KANAFEK - LEWANDOWSKĄ. Zdecydowałam się osobiście do Państwa napisać jako wieloletni Poseł tej Ziemi, który wie jak ważna dla dobrego działania jest WSPÓŁPRACA pomiędzy ludźmi, pomiędzy społecznością lokalną, samorządem, Sejmem i Parlamentem Europejskim!

Kanafek Lewandowska


Dziś stoimy przed wyborem, którego kandydata poprzeć. Wielką ambicją naszej Ziemi jest, by stąd był dobry, skuteczny, charyzmatyczny, silny Poseł, który zostanie wysłuchany w Warszawie! Wiem, bo poznałam Marcelę w działaniu, że jedyną osobą, która potrafi dla tej Ziemi skutecznie pracować i załatwiać "rzeczy niemożliwe" będzie MARCELA KANAFEK LEWANDOWSKA. Poznał Ją też dobrze premier Mateusz Morawiecki i udzielił Jej osobistego poparcia. Chciałabym, podobnie jak Premier, aby ta silna i kompetentna, a jednocześnie serdeczna i kochająca Boga i ludzi kobieta została Posłem i była wielkim wsparciem dla naszej Ojczyzny. Jest uczciwa, konkretna, bezkompromisowa, nie musi pilnować swych prywatnych biznesów, bo ich nie ma. Może całkowicie oddać się pracy dla Polski, województwa śląskiego, Czechowic - Dziedzic. Rodzina - mąż, także dobra mama, szlachetna teściowa, które poznałam przy akordeonie i śpiewach w ogródku Marceli, a nawet mały Antoś, będą dla niej wsparciem w służbie poselskiej.

Każdy odpowiedzialny szef, prezes, lider, nawet poseł, gdy odchodzi w inne miejsce powinien zaproponować dobrego kontynuatora swojej pracy. W maju Państwo obdarzyliście mnie zaufaniem i wielu z Was oddało na mnie głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jestem za to wdzięczna, bo mogę teraz zająć się bardzo trudnymi sprawami w Unii Europejskiej, do których przygotowywałam się latami, mi. in. jako przewodnicząca sejmowej Komisji ds. UE. Teraz pracuję w Komisji Przemysłu i Energii oraz Rozwoju Regionalnego i walczę między innymi o jak najniższe ceny prądu dla mieszkańców Polski oraz fundusze na polskie regiony, na realizację Programu dla Śląska!

Marcela Kanafek-Lewandowska


W Polsce, na Śląsku, na Podbeskidziu potrzeba teraz posła, który będzie również podejmował na forum parlamentu najtrudniejsze zadania, który będzie mógł liczyć na wysłuchanie i wsparcie przez najważniejsze osoby w naszym kraju. Wiem, że osobowość MARCELI KANAFEK LEWANDOWSKIEJ pozwoli, by szybko zaskarbiła sobie jeszcze więcej przyjaciół w Sejmie i Rządzie, a zarazem wykorzystała to dla rozwoju naszego regionu.

Proszę Was wszystkich, szczególnie tych, którzy oddali swój cenny głos na mnie w wyborach do Parlamentu Europejskiego, abyście teraz w niedzielę 13 października wybrali MARCELĘ KANAFEK-LEWANDOWSKĄ! Najlepszego AMBASADORA Naszego Regionu w POLSKIM PARLAMENCIE! Jestem pewna, że Nas nie zawiedzie!

Z pozdrowieniami
Izabela Kloc, poseł do Parlamentu Europejskiego z województwa śląskiego