Wiadomości

  • 8 października 2019
  • wyświetleń: 2276

Grzegorz Gaża do Sejmu RP - niechaj dobry czas dla Polski trwa!

Artykuł sponsorowany:

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości!

Kochani Przyjaciele,

Po wykonaniu owocnej pracy podczas kampanii wyborczej, mamy już tylko jedno zadanie. Pójść na wybory 13 października 2019 r. Spełnijmy wszyscy ten obowiązek, głosujmy na PiS.

Dla dobra Polski naszej Ojczyzny, dla pomyślności polskich Rodzin. Niechaj dobry czas dla Polski trwa.

Grzegorz Gaża
Radny Sejmiku Woj. Śląskiego Grzegorz Gaża


Kandydowałem kilkukrotnie w różnych wyborach. Byłem Radnym Rady Miejskiej w Pszczynie. Obecnie już drugą kadencję mam zaszczyt reprezentować Mieszkańców Powiatu Pszczyńskiego i służyć naszej pięknej Ziemi pełniąc funkcję Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego. Zdobytą wiedzę i doświadczenie chcę spożytkować na dobrą pracę w Sejmie RP.

W życiu kieruję się zasadami wiary, iż należy zawsze pomagać bliźnim. Kochać Boga i ludzi, a przede wszystkim słuchać drugiego człowieka. Tak mnie wychowano i tak wychowuję swoje dzieci. Rodzina daje mi siłę, która pozwala skutecznie działać społecznie.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagali mi w kampanii, za każde dobre słowo, przyjazny komentarz w internecie, udostępnienie miejsca na baner, uczestnictwo w spotkaniach wyborczych.

Jestem ogromnie wdzięczny tym, którzy kleili plakaty, wieszali banery, prowadzili kampanię w mediach społecznościowych oraz w internecie, czy nieraz w deszczowej pogodzie rozdawali ulotki po całym okręgu wyborczym, od powiatu pszczyńskiego przez bielski, Miasto Bielsko-Biała, w powiecie cieszyńskim oraz na Żywiecczyźnie.

Wielkie dzięki za Waszą pracę, za poświęcony mi czas. Najbliższym przyjaciołom z mojego sztabu wyborczego, rodzinie, żonie, dzieciom za dużą cierpliwość, wyrozumiałość, a przede wszystkim za nieustanne zaangażowanie. Jesteśmy silni, siłą życzliwych nam osób. To dzięki Wam, wbrew licznym atakom, nie było w naszym sztabie momentu zawahania, a wszystko toczy się zgodnie z planem i założeniami.

Z głębi serca dziękuję Pani Premier Beacie Szydło za udzielenie mi poparcia. To dla mnie ogromny zaszczyt. My sympatycy PiS-u szanujemy i podziwiamy panią Premier. Najlepszy wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego jest dowodem, jakiej klasy to jest polityk. Słowa wdzięczności za doskonałą współpracę kieruję w stronę Marszałka Województwa Śląskiego Pana Jakuba Chełstowskiego, wszystkich samorządowców, ludzi sprawujących władzę na różnych szczeblach, tych, którym leży na sercu rozwój naszego regionu.

Dziękując raz jeszcze za każde życzliwe słowo, nie tylko podczas tej kampanii, proszę o głos w najbliższą niedzielę.

Każdy Głos jest dla mnie tak samo cenny i ważny. Każdy z nas ma wpływ na przyszłość swoją i kolejnych pokoleń naszych Rodaków. To my decydujemy.

Zdecydujmy zatem zgodnie z wartościami przez siebie wyznawanymi.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Grzegorz Gaża