Wiadomości

  • 9 października 2019
  • 11 października 2019
  • wyświetleń: 3337

Miejski Klub Sportowy zaprasza do udziału w Turnieju gier i zabaw

Artykuł sponsorowany:

Sekcja koszykówki MKS Czechowice-Dziedzice zaprasza wszystkie dziewczynki z klas 1, 2 i 3 na Turniej gier i zabaw, który odbędzie się 11 października o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Klasztornej 21.

Turniej odbędzie się w ramach projektu "Wyrzuć nudę do kosza" realizowanego we współpracy z Fundacją Santander z programu grantowego "Bank Młodych Mistrzów Sportu". W programie znajdzie się wiele konkurencji, mnóstwo sportowych emocji i niespodzianek.

UWAGA: konkurs na najliczniejszą drużynę lub reprezentację szkoły!!! Nie masz drużyny? Nie szkodzi. Zgłoś się indywidualnie, w dniu zawodów, z legitymacją szkolną.

Zapraszamy rodziców, babcie oraz dziadków do kibicowania swoim pociechom. Więcej informacji o turnieju można uzyskać pod numerami telefonu 514 675 747 oraz 664 905 969.

Turniej gier i zabaw

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.