czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 października 2019
  • 18 października 2019
  • wyświetleń: 2498

Spektakl "Szac" w reżyserii Iwony Woźniak w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury wraz z Teatrem Naumionym z Ornontowic zapraszają 18 października o 19.00 na spektakl "Szac" w reżyserii Iwony Woźniak.

To kolejny po uwielbianych przez publiczność "Kopidole"  i "Hebamie" spektakl, w którym aktorzy wraz z reżyserką Iwoną Woźniak powracają do śląskiej gwary, obyczajowości i tradycji. Tym razem ich praca koncentrowała się wokół losu i miłości - dwóch niezwykłych sił, które czynią ludzkie życie nieprzewidywalnym, pełnym głębokich przeżyć. Jak mówi Iwona Woźniak, Pomysł realizacji spektaklu był początkowo zupełnie inny - mieliśmy opowiedzieć historię "zolyt", czyli jak to kiedyś bywało z zapoznaniem, oswajaniem się ze sobą, miłością. Chcieliśmy powspominać, przyjrzeć się dawnym zwyczajom, tak jak Teatr Naumiony ma w swoim zwyczaju. Chcieliśmy jednak także, aby na te dawne historie spojrzeć z dzisiejszej perspektywy i podjąć refleksję - co się zmieniło, a co nam zostało.

Informujemy, iż rezerwacje biletów na imprezy kulturalne i kinowe nieodebrane na tydzień przed planowanym wydarzeniem tracą ważność.

Zwrotu zakupionych biletów można dokonać najpóźniej na 2 dni przed planowanym wydarzeniem, na podstawie paragonu.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj