Wiadomości

  • 11 października 2019
  • wyświetleń: 20135

Policjanci szukają świadków przestępstwa

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują świadków (kobiety i mężczyzny) przestępstwa popełnionego na szkodę młodej kobiety w dniu 27 września 2019 roku (dzień targowy) około godziny 13.30. Do zdarzenia o charakterze kryminalnym doszło w rejonie tunelu podziemnego pod torowiskiem pomiędzy ulicami Hutniczą i Kolejową. Pokrzywdzona prosiła osoby przechodzące tym przejściem z rowerami o pomoc.

przejście pod torami
Przejście pod torami kolejowymi · fot. KMP Bielsko-Biała


Śledczy z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą postępowanie w sprawie o przestępstwo o charakterze kryminalnym popełnione na szkodę młodej kobiety. Do zdarzenia doszło w dniu 27 września 2019 roku około godziny 13.30 w rejonie tunelu podziemnego pod torowiskiem pomiędzy ulicami Hutniczą i Kolejową.

Pokrzywdzona - wiek z wyglądu ok. 18 lat, szczupłej budowy ciała, włosy czarne bez grzywki, ubrana w krótki płaszcz w czarno - białe wzory i czarne legginsy. Prosiła ona o pomoc kobietę i mężczyznę, którzy przechodzili tym przejściem podziemnym, obydwoje prowadząc rowery. Mężczyzna szedł od strony ulicy Hutniczej, a kobieta od strony ulicy kolejowej.

Prosimy te osoby, które wówczas widziały pokrzywdzoną o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. 32 214 88 10, nr alarmowy 112, adres e-mail: czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl.

Publikujemy również zdjęcia miejsca, w którego okolicy doszło do popełnienia przestępstwa.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.