Wiadomości

  • 12 października 2019
  • 15 października 2019
  • wyświetleń: 14991

[WIDEO] Zobacz nowy klip lokalnej gwiazdy Disco Polo

Mała Czarna, wokalistka disco z Czechowic-Dziedzic, wydała właśnie 3 singiel "Kura domowa". W refrenie śpiewa "Nie będę Ci prała, ani gotowała. Ubieram miniówę, będę balowała!". Kilka dni temu premierę miał klip do piosenki.- Gdyby się przyjrzeć tekstowi J.Lo w piosence "Ain't Your Mama", to mój tekst jest jednak ciut ambitniejszy" - stwierdziła wokalistka. - Teksty amerykańskiej i zachodniej muzyki rozrywkowej są na poziomie polskiego disco polo i nie ma się co dziwić, że ludzie wolą się bawić przy tym niż przy smętach i wypocinach polskiego popu, z małymi wyjątkami. Niektórzy w Polsce mają problem z disco polo, ale po angielsku proste teksty już brzmią dla nich cool - dodaje.

Pyskata wokalistka disco to Monika Gładysz z Czechowic-Dziedzic, która jest podopieczną kliki Konkoli. W teledysku wystąpił gościnnie Jano, znany szerszej publiczności jako Chwytak. Grał w teledysku męża Małej Czarnej. Występuje tam w przebraniu kuraka.

Jak Wam podoba się komiksowy teledysk gwiazdki disco-polo? Będzie z niej J.Lo polskiego disco?

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.