czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2007
  • wyświetleń: 2947

20 000 za pomoc w poszukiwaniu Joasi

20 000 za pomoc w poszukiwaniu Joasi


Już nie dziesięć, ale dwadzieścia tysięcy złotych otrzyma osoba, która pomoże odnaleźć Joannę Surowiecką. Radni postanowili podwyższyć kwotę nagrody, którą dla informatora ufunduje rodzinne miasto Joasi.

Poszukiwania 20-letniej dziewczyny trwają już od dziewięciu miesięcy. Joasia zaginęła 7 czerwca 2006 roku. Jako studentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach tego dnia wybierała się na jeden z pierwszych w sesji letniej egzaminów. Szła sama na dworzec kolejowy w Goczałkowicach Zdroju, skąd razem ze znajomymi miała jechać pociągiem do Katowic. Na dworzec jednak nie dotarła. Od tamtej pory nikt nie wie, co dzieje się z Joasią. Ślad po niej zaginął.

Cały teren od Czechowic-Dziedzic Renardowic do Goczałkowic Zdroju został dokładnie przeczesany. W wielu miejscowościach Podbeskidzia pojawiły się i do dziś wiszą informacje w kilku językach o zaginięciu studentki, opatrzone jej zdjęciem. Nie znaleziono jednak żadnych poszlak wskazujących na obecność dziewczyny w tych miejscach. Poszukiwania Joasi nie ustają.

Więcej czytaj w Dzienniku Zachodnim.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.