Wiadomości

  • 15 października 2019
  • wyświetleń: 10082

[ZDJĘCIA] PO świętowała zwycięstwo w wyborach do Senatu

W poniedziałek wieczorem lokalni politycy Platformy Obywatelskiej gratulowali swojej koleżance - Agnieszce Gorgoń-Komor. Lekarka z Bielska-Białej zdobyła mandat senatorski, pokonując Andrzeja Kamińskiego.

PO świętowała zwycięstwo w wyborach do Senatu - 14.10.2019 · fot. bielsko.info


Zwycięstwo Agnieszki Gorgoń-Komor dla wielu obserwatorów lokalnej polityki było zaskoczeniem. Reprezentująca komitet Koalicji Obywatelskiej lekarka zdobyła w okręgu nr 78 ponad 114 tysięcy głosów - o 5 tysięcy głosów więcej niż jej kontrkandydat, senator Andrzej Kamiński z PiS-u.

Koleżanki i koledzy Agnieszki Gorgoń-Komor zorganizowali jej w poniedziałkowy wieczór kameralną imprezę. Symboliczną lampką szampana uczczono nie tylko zwycięstwo lekarki z Bielska-Białej, ale także wygraną opozycji w wyborach do Senatu.

PO świętowała zwycięstwo w wyborach do Senatu - 14.10.2019
Agnieszka Gorgoń-Komor · fot. bielsko.info


- Walka była zacięta. Cieszę się, że jest taki wynik i to jest sukces wszystkich. Dziękuję Wam wszystkim. Wiadomo, w parlamencie łatwo nie będzie, ale wielkie rzeczy rodzą się w bólach. Licząc na wasze dalsze wsparcie będę godnie reprezentować nasze miasto - mówiła Agnieszka Gorgoń-Komor.

Lekarka zapowiedziała, że nie rozstaje się z pacjentami i równolegle z działalnością w parlamencie będzie pracować w szpitalu.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.