Wiadomości

  • 14 października 2019
  • wyświetleń: 1831

Uwaga, reklama, reklama! Wszystko na temat tego, jak sprzedać swój produkt!

Materiał partnera:

Reklama znana jest człowiekowi już od czasów antycznych, kiedy to, hałaśliwe nawoływania kupców na placach targowych, miały na celu zwrócić uwagę ludzi na niskie ceny polecanych towarów. Brzmi staro, czyż nie? A jednak, po dziś dzień można usłyszeć jak targowe przekupy próbują namówić do kupna ich towaru. Taka forma reklamy uchodzi społecznie za nisko poziomową, tanią, choć, sklepowe plakaty nakłaniające do kupna niskiej jakości produktów, też estetyką, kulturą i poziomem nie grzeszą. Według współczesnych psychologów, reklama, bazująca na niewiedzy klientów i skłonności do podejmowania szybkich i nieprzemyślanych decyzji, dobra jest, ale tylko przez chwilę. Człowiek, który raz się sparzy, po raz kolejny już nie skorzysta z takiej oferty. Co zatem, zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta! Trzeba otworzyć się na klienta, proponować wyłącznie towary, które faktycznie mogą mu się przydać, należy stać się partnerem i doradcą klienta, a poza tym, sprawić, by sam do Ciebie przyszedł. 

Uwaga, reklama, reklama! Wszystko na temat


Jak pozyskać klienta? Jak sprawić, by sam do Ciebie przyszedł?Zadanie nie jest proste. Twoim celem jest pozyskanie osoby, która nie napastowana przez nikogo, sama otworzy drzwi do Twojego salonu i poprosi o konkretny produkt. O ile, kiedyś była to rzecz niemożliwa, dziś, jest to jak najbardziej realne! Istnieje bowiem, coś takiego jak reklama adwords ( polecamy https://www.seomanagment.com/oferta/kampanie-reklamowe-adwords/), czyli wyświetlanie reklam danych produktów, wyłącznie wybranym użytkownikom. Jak to działa? Jeśli, jesteś kobietą, która intensywnie pierze, sprząta i gotuje i pragnie znaleźć np. "najlepsze żelazko", musi wpisać właśnie taką frazę w wyszukiwarkę. Internet wynajdzie wówczas wszystkie strony internetowe, na których widnieje takowa fraza. Wchodzisz na konkretną stronę internetową, gdzie zapewne spotkasz ranking najlepszych żelazek z bieżącego roku. Czytasz o super powłoce, o automatycznym wyłączaniu, o samoczyszczeniu i kilku innych funkcjach poszczególnych sprzętów. Powyżej tekstu, stworzonego przez rzekomego hobbystę - testera żelazek, znajdziesz link sponsorowany do sklepu internetowego, w którym wyszukasz wszystkie cacuszka, o których przed chwilą czytałaś. Zafascynowana nowoczesnymi żelazkami, nie zastanawiasz się długo nad tym, które wybrać. Przecież, człowiek w Internecie polecał właśnie takie, jak tutaj znalazłaś. Ponieważ cena nie jest wysoka, szybko dokonujesz właściwego wyboru. I to jest właśnie psychologia reklamy adwords - nie narzucamy nikomu sterty rzeczy, na które, w życiu nie zwróciłby uwagi, ale konkretnie to, czego właśnie potrzebuje. A tak właściwie, niczego nie narzucamy - my tylko proponujemy, klient przecież sam, chciał uzyskać opinie o żelazkach. My mu tylko dobrze doradziliśmy. 

Internetowe reklamy - dlaczego warto, jak dobrze zareklamować swój produkt?Ekspert jakim jawi się Marcin Zygmunt twierdzi, że internet jest dziś środkiem masowego przekazu. Można tu znaleźć praktycznie wszystko, dlaczegóż więc, mielibyśmy nie reklamować tu swoich produktów? Wiedz jednak, że reklama w Internecie nie jest łatwa! Konkurencji jest mnóstwo, a co jedna firma - inne plany i pomysły. Co Ty możesz zatem, zrobić, by zaistnieć w mediach, by ludzie wybierali właśnie Twoją firmę?

  • Pozycjonowanie stron internetowych - diabeł tkwi w szczegółach! Chodzi o dobrą widoczność w Internecie. Ok. 50% Internautów korzysta z programu blokującego reklamy, dlatego też, niektóre Twoje reklamy, mogą się w ogóle nie pokazywać, a Twoje pieniądze przepadną. Warto więc, znaleźć się na pierwszej pozycji wśród wyświetlanych rekordów. Aby, to osiągnąć, należy stworzyć dobrze dopasowane frazy kluczowe w tekstach. Po prostu, google musi uznać, że Twoja strona jest godna tego, by znaleźć się na pierwszej stronie. Ocenę jakości strony przeprowadza program, stosujący algorytm, którego wynik jest poddawany szczegółowej analizie. Tylko doświadczeni pozycjonerzy stron internetowych, umieją stworzyć odpowiednie frazy kluczowe i zamieścić je w tekście z odpowiednią gęstością, tak, by roboty google uznały Twoją stronę za najbardziej wartościową i godną podium. 
  • Konsulting SEO (https://www.seomanagment.com/oferta/konsulting-seo/)- teksty seo, to nic innego, jak testy dostosowane do potrzeb wyszukiwarki. Nie mogą być jednak, wykonane "na odczepnego", gdyż użytkownik je widzi. Oczywiste jest, że tekst o niskiej wartości, to małe prawdopodobieństwo powodzenia biznesu. Ludzie nie chcą współpracować z osobami nieprofesjonalnymi. Tekst seo powinien więc, zawierać odpowiednie frazy kluczowe, ale i robić dobre wrażenie. W tym zakresie, polecamy poradzić się specjalistów. Konsulting seo to optymalizacja strony internetowej, wdrożenie działań, mających na celu poprawienie jej pozycji w google.
  • Audyt seo - nim wybierzesz odpowiedniego człowieka do wypozycjonowania swojej strony, zainwestuj w audyt seo! Ta działalność ma na celu stworzenie raportu, który pokaże wszystkie niezgodności i błędy na Twojej stronie, przez które, pozycja tej strony jest niska. Audyt seo to gama porad, cennych wskazówek, pomocnych przy tworzeniu planów, mających na celu zwiększenie ruchu na Twojej stronie. Audyt seo to podstawowe narzędzie pracy każdego pozycjonera! 
  • Dobry projekt strony internetowej - nie da się ukryć, że struktura strony internetowej, również wpływa na jej pozycję. Liczba kliknięć, wejść, to wbrew pozorom, bardzo ważny element! Strona na którą wchodzi klient, musi być uniwersalna! To znaczy, powinna podobać się każdemu. Nie ma tu miejsca świecące, "bijące po oczach" elementy, krzyczące "kup mnie, kup mnie!". Strona internetowa stworzona dla każdego człowieka, nie może irytować. Powinna być ciepła, przyjazna, stonowana. Po prostu profesjonalna. Rozumiemy, że co człowiek, inny gust, ale powinniśmy wpasować się w średnią społeczeństwa. Zadanie może nie być proste, bo co podoba się Kowalskiemu, to niekoniecznie jest dla Nowaka, ale profesjonalna firma projektująca strony internetowe, wie jak się tym zająć!
  • Reklama fejsbuk - komu bardziej zaufa standardowy użytkownik Internetu, jak nie swojemu znajomemu? No właśnie. Reklama fejsbuk, pokazuje Twoje towary/ usługi użytkownikom portalu. Jedna osoba polubi, a za nią ruszą tabuny! To jak reakcja łańcuchowa! Wystarczy, że najelegantsza dziewczyna ze szkoły zamówi botki na obcasie, polubi stronę, a chwilę później z tego samego serwisu skorzystają jej koleżanki! Tak, tak... Psychologia górą! W miarę rozwoju sytuacji, zyskasz coraz więcej fanów, którzy coraz częściej będą śledzić Twoją stronę! 


Moja firma - moje szczęście - dlaczego najlepiej wybrać reklamę internetową?W dobie XXI wieku, nic tak nie działa na ludzki umysł, jak Internet! Ludzie szukają tu wszystkiego - począwszy od porad na powszedni dzień, aż skończywszy na podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Nie ukrywajmy faktów! To nie drugi człowiek, ale komputer, Internet, jest przyjacielem! Ludzie wolą surfować po sieci, znaleźć mnóstwo produktów, porównywać je do siebie, aniżeli chodzić po sklepach i ograniczyć się wyłącznie do kupna oferowanego przez jedną firmę towaru! Oczywiście, nikt nie będzie przez cały dzień szukał torebki w Internecie. Statystyki mówią, że kluczową rolę pełni ok. 20 pierwszych rekordów. Stąd, pozycja strony internetowej jest bardzo ważna.