Wiadomości

  • 17 października 2019
  • 18 października 2019
  • wyświetleń: 8506

Na pomoc dla Andżeliki zebrano ponad 8000 złotych

Głupi żart sprawił, że Andżelika z Czechowic-Dziedzic nie potrafi chodzić. W internecie uruchomiona została zbiórka na pomoc dla 20-letniej dziewczyny. Choć początkowo planowano zebrać 300 złotych, to kwota przekroczyła... 8000 złotych! Wkrótce uruchomiona zostanie kolejna akcja.

- To szczególna zbiórka, bo dla osoby, której życie dwa lata temu całkowicie zmieniło się od głupiego żartu, jakim było podłożenie nogi na szkolnym korytarzu... Upadek na schody był bolesny, ale jeszcze bardziej rany, które trudno wyleczyć, bo zostają w głowie. Po ściągnięciu gipsu okazało się, że Andżelika nie potrafi chodzić, a przyczyna tej sytuacji jest prawdopodobnie psychosomatyczna - napisała organizatorka akcji, Anna Sztender w serwisie zrzutka.pl.

Andżelika ma 20 lat, zdała maturę i ma marzenia. Interesuje się grafiką komputerową. Jednak oprócz planów życie rozbija się o szczegóły takie jak praca i pieniądze, których nie ma. - Angelika ma także bardzo trudną sytuację osobistą... Nie mieszka z rodzicami, utrzymuje się z alimentów: 450,00 zł. i zasiłku 180,00 zł. Ma dwójkę wspaniałych przyjaciół, bez których jak twierdzi nie wyobraża sobie życia. Sama ich utrzymuje. Dwa psy to już spory wydatek, tym bardziej dla takiej młodej, nie zarabiającej osoby. Te 300 złotych to takie tylko wsparcie na jedzenie dla Niej oraz karmę dla piesków - opisuje sytuację inicjatorka zbiórki.

Zbiórka została zakończona 17 października. Wszystkie zebrane środki trafią do Andżeliki. Wkrótce uruchomiona zostanie kolejna akcja na rzecz 20-latki.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.