czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2019
  • 6 listopada 2019
  • wyświetleń: 17654

[ZDJĘCIA] Sędzia Anna Maria Wesołowska w Czechowicach-Dziedzicach

W dniach 29-30 października na terenie gminy odbyły się spotkania dla uczniów oraz rodziców i wychowawców nt.: "Dzieci i młodzież wobec współczesnych zagrożeń. Jak uchronić dziecko przed konfliktem z prawem", zorganizowane przez Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Sędzia Anna Maria Wesołowska w Czechowicach-Dziedzicach - 29-30.10.2019 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Spotkania prowadziła znana z programu telewizyjnego sędzia Anna Maria Wesołowska - prawniczka, sędzia w stanie spoczynku, która przez wiele lat pracowała w Sądzie Okręgowym w Łodzi. Od wielu lat zajmuje się edukacją prawną dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.

Spotkania dla rodziców odbyły się w dniu 29 października 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Ligocie oraz w Parafii św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach,

Spotkania dla uczniów odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach, Szkole Podstawowej Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci jak i rodziców.

Zadanie finansowane było przez Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Spotkanie dla rodziców w Czechowicach-Dziedzicach zorganizowano we współpracy z Parafią pw. Św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach, Stowarzyszeniem HART oraz Szkołą Podstawową Nr 2 w Ligocie.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.