czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2007
  • wyświetleń: 4624

Zablokowana droga krajowa nr 1

We wtorek 13 marca około godziny 7.00 doszło do wypadku na Drodze Krajowej nr 1 w Pszczynie na wysokości skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich. Tir na słowackiej rejestracji wpadł w poślizg i przewrócił się na prawy bok, równocześnie taranując słup oświetleniowy znajdujący się przy trasie. Na miejsu pojawiła się straż pożarna oraz ratownictwo chemiczne. Teren zabezpieczyła policja.

Prawdopodobną przyczyną wypadku było ostre hamowanie, którego kierowca podjął się przed światłami. Według nieoficjalnych informacji możliwe, że drogę w tym miejscu zajechał mu inny samochód. Kierowca wywróconego Tira został w wypadku poturbowany.

Natychmiast po wypadku na krajowej "jedynce" utworzył się gigantyczny korek w kierunku Katowic. Niemniejsze problemy z pokonaniem skrzyżowania mieli kierowcy jadący do Oświęcimia. Samochód ciężarowy został postawiony na koła około godziny 8.30, od tego czasu zaczęto przywracać powoli płynność ruchu.

smm / czecho.pl

www.foto.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=9219&akt=1 class=dodaj>Galeria zdjęć.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.