Wiadomości

  • 23 października 2019
  • 24 października 2019
  • wyświetleń: 21701

[WIDEO] Motorowerzysta przejechał znak STOP, został potrącony

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę przed południem na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Mickiewicza. Motorowerzysta nie zatrzymał się przy znaku STOP. Chwilę później na skrzyżowaniu został potrącony przez samochód osobowy.Zdarzenie miało miejsce kilka minut przed 12.00. Jak wynika z ustaleń naszej redakcji, motorowerzysta poruszał się ulicą Sobieskiego od strony targowiska. Mimo znaku "STOP" nie zatrzymał się przed skrzyżowaniem z ulicą Mickiewicza. Wtedy uderzył w niego jadący w kierunku ulicy Niepodległości samochód marki Hyundai. Siła uderzenia była tak duża, że młody mężczyzna spadł na dach Fiata, który oczekiwał przed skrzyżowaniem na możliwość kontynuacji jazdy.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Sobieskiego w Czechowicach-Dziedzicach - 23.10.2019 · fot. Bielskie Drogi


Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Motorowerzysta trafił do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że ma m. in. złamaną nogę. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

aka, sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.