czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 października 2019
  • 6 listopada 2019
  • wyświetleń: 1712

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Piwnicy Muz

Za nami:

W środę 6 listopada odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Czechowicach-Dziedzicach w Miejskim Domu Kultury w Piwnicy Muz.

Spotkanie nosi tytuł "Otyłość problemem naszych czasów". Prelegentem będzie znana już wszystkim doktor Helena Żurek, która omówi ten coraz powszechniejszy problem, dotykając różnych aspektów: poczynając od rosnącej ilości przypadków choroby również pośród dzieci, przez jej podłoże psychosomatyczne, kwestie zajadania stresu po umiejętność odróżnienia apetytu od głodu z czym coraz więcej ludzi ma problem. Niestety w dzisiejszych czasach często nagradzamy się jedzeniem, sięgając po niezdrowe pokarmy, mimo tego, że wcale nie jesteśmy głodni. Prelegentka podpowie nam, co możemy dla siebie zrobić pod kątem stylu życia, diety i emocji, by nie dopuścić do konieczności walki z tą przewlekła i bardzo poważną chorobą.

Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Kolejne spotkania w sezonie jesienno-zimowym 2019:

04.12.2019 - Jak dbać o tarczycę?

Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

Chrześcijański klub zdrowia

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.