Wiadomości

  • 30 października 2019
  • 23 listopada 2019
  • wyświetleń: 7427

Szkoła z Czechowic-Dziedzic walczy o tysiąc książek!

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach zwraca się z ogromną prośbą o pomoc w wygraniu 1000 książek do szkolnej biblioteki! Co należy zrobić? Wystarczy codziennie oddać swój głos na pracę wykonaną przez uczniów szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 10 jako jedyna z naszego miasta wzięła udział w konkursie Empiku "Tysiąc powodów by czytać", aby pomóc im wygrać należy zainstalować aplikację mobilną Empiku na swoim telefonie przez którą należy głosować codziennie do 28.11.2019.

- Liczymy na Waszą aktywną pomoc, wszystko w Waszych rękach!!! Sprawcie, aby do szkoły przyjechała ciężarówka z 1000 nowych książek. Zachęcajcie do głosowania Wasze rodziny i znajomych - prosi placówka.

Jak głosować? Należy zainstalować na telefon aplikację Mój Empik, wybrać szkołę powyżej 120 uczniów i głosować codziennie na szkołę z Czechowic-Dziedzic. Szczegółowe informacje dostępne na: http://www.empik.com/biblioteki

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.