czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2019
  • 17 listopada 2019
  • wyświetleń: 2198

W listopadzie odbędą się dwie akcje krwiodawstwa

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się na Placu Jana Pawła II w czwartek, 14 listopada, w godzinach od 9.00 do 14.00 (rejestracja do 13.30). W czasie tej akcji rozdawane będą karnety na mecze TS Podbeskidzie.

Reklama

Kolejna akcja poboru krwi odbędzie się w niedzielę, 17 listopada, na parkingu przy kościele pw. św. Barbary przy ul. Węglowej w godzinach od 9.00 do 14.00 (rejestracja do 13.30).

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabat dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Prosimy odwiedzić stronę www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.