czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 marca 2007
  • wyświetleń: 1968

Poszukiwany za oszustwa

Poszukiwany za oszustwa
Tak wygląda mężczyzna poszukiwany przez czechowicką policję.


Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzi postępowanie w sprawie oszustwa dokonanego metodą na tzw. "wnuczka". 5 grudnia ubiełego roku nieznany sprawca skontaktował się telefonicznie z mieszkanką ulicy Partyzantów w Czechowicach-Dziedzicach.

Podając się za jej krewnego zwrócił się o pożyczkę pieniędzy, brakujących mu na zakup samochodu. Sprawca wyłudził od pokrzywdzonej pieniądze w kwocie 9 tysięcy złotych. Po odbiór gotówki zgłosił się nieznany mężczyzna - rzekomo znajomy jej krewnego, któremu ofiara przekazała pieniądze.

Rysopis sprawcy - mężczyzna prawdopodobnie narodowości romskiej w wieku około 30 lat, wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, cera śniada, włosy czarne, krótkie, kręte.

Osoby, które znają sprawcę, mogą pomóc Policji w jego wykryciu proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Łukasiewicza 4, numer telefonu (033) 812 12 08, (032) 215 32 35. Policja zapewnia anonimowość świadkom.

new / czecho.pl

Źródło: KMP w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.